Nabídka práce > Výrobní dělník - kobercové díly do automobilů

Výrobní dělník - kobercové díly do automobilů

Náplň práce

• obsluha lisovacích strojů při výrobě kobercových komponentů do automobilů
• vkládání a vykládání kobercového materiálu do lisů
• kompletace doplňujících dílů dle požadavku zákazníka
• posuzování kvality vyrobených dílů

Požadavky

• ochota pracovat ve 3 směnném provozu
• spolehlivost v docházce do práce
• zodpovědnost pro plnění zadaných úkolů
• aktivní přístup k práci
• práce je vhodná pro muže i pro ženy

Nabízíme

práci na hlavní pracovní poměr
nástupní plat od 25 000,- Kč měsíčně
příplatky na odbornějších pozicích
nadstandartní příplatky za směnnost (5,-Kč/hod - odpolední směna, 60% - práce přesčas, 150% - práce ve svátek)
25 dnů dovolené, celozávodní dovolená v létě a o vánocích
stravenky v hodnotě 160,- Kč/směna
pravidelné pololetní odměny, až 11 000,- Kč/pololetí
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
sociální služby pro zaměstnance zdarma – lékařské, právnické, finanční poradenství

Informace o pozici

  • HP Pelzer s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25 000 - 28 000,- Kč/ měs. + příplatky a bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: ženy i muže
  • Místo pracoviště: Na Rovince 922, 720 00 Ostrava