Nabídka práce > CNC obráběč

CNC obráběč

Náplň práce

- Obsluha CNC stroje (obsluha CNC horizontální vyvrtávačky se speciální rozjížděcí hlavou - systém Heidenhain)
- Samokontrola vyrobené produkce
- Používání měřidel v požadovaném rozsahu pro vyráběné díly
- Orientace ve výrobní dokumentaci
- Dodržování firemních standardů bezpečnosti práce

Požadavky

- SOU obor strojírenství
- Znalost obrábění materiálů, znalost ovládání systému Heidenhain výhodou
- Čtení technické dokumentace
- Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Práce ve třísměnném provozu
- Ochota pracovat a učit se nové věci

Nabízíme

- Práci ve stabilní a perspektivní společnosti

- Finanční ohodnocení odpovídající praxi a vzdělání

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na dopravu

- Prémie dle dosažených cílů

- Pět týdnů dovolené

- Příspěvek na penzijní připojištění nebo Benefit kartu - po zkušební době

- Firemní akce

- 2 dny Sick day – placené zdravotní volno

Další informace

Hledáte nové výzvy a chcete realizovat své dovednosti v inovativní firmě? Pak vítejte ve skupině Schmidt + Clemens!

Nabízíme zaměstnání v rodinné společnosti s více než stotřicetiletou tradicí, která má pobočky v Evropě i Asii a zaměstnává více než 1000 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. Jsou pro nás důležité firemní hodnoty, jako je empatie, upřímnost, zodpovědnost, otevřená komunikace, zaměření se na výkonnost a výsledky nebo respektování rozdílných kultur našich zákazníků, dodavatelů a zaměstnanců.

Slévárenská společnost S+C ALFANAMETAL Tršice s více jak dvacetiletou působností na českém trhu hledá k posílení svého týmu nového zaměstnance na pozici:

CNC obráběč

Informace o pozici

  • S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tršice