Nabídka práce > PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

Náplň práce

• Příprava žádostí o prostředky z fondů ČR a EU, kompletace požadované dokumentace
• Příprava a spolupráce při realizaci projektů přeshraniční spolupráce Interreg na česko- rakouské a česko-slovenské hranici
• komunikace s regionálními aktéry, fundraising - fondy EU, státní dotace, dotace nadací, finanční zdroje regionální a lokální samosprávy
• Spolupráce při komunikaci s regionálními aktéry, sběr a analýza informací, zpracování odborných podkladů, asistence při organizačním zajištění jednání a souvisejících aktivit s partnery Euroregionu Pomoraví

Požadavky

• Vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání
• Orientace v problematice podpory ze strukturálních fondů EU
• Analytické, komunikační a prezentační dovednosti
• Schopnost strategického myšlení
• Inovativní přístup k řešení problémů
• Dobrá znalost práce na PC
• Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

• Základní mzda 40 000 Kč + výkonnostní prémie podle dosažených výsledků
• Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování - stravenky, penzijní připojištění, sick days, home office
• Pružná pracovní doba
• Dynamický, přátelský malý pracovní tým

Další informace

Termín očekávaného nástupu:
• Dohodou

Pro účast ve výběrovém řízení prosíme předložit strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis. Nabídky zasílejte elektronicky nejpozději do 7.10. 2023 do 12.00 na adresu gaspar@euroregion-pomoravi.cz

Informace o pozici

  • Euroregion Pomoraví
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: německý
  • Plat: 40.000,- + výkonnostní prémie
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sick days, home office, pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Brno