Nabídka práce > Manažer - Manažerka

Manažer - Manažerka

Náplň práce

Do nově otevřené kanceláře v centru Prahy hledáme nové osobnosti na post Manažer

Hledám lidi bez zkušeností!! S chutí se učit novým věcem

Jsme dynamicky rostoucí tým s velkou vizí do budoucna a hledáme k sobě parťáka, který bude sdílet stejné nadšení a chuť pomáhat lidem a dělat z nich naše fanoušky.

Naše společnost je tu proto, aby dodával klientský zážitek od začátku do konce. Chceme pomoct v oblasti, která nám dává obrovský prostor pro zlepšení, posouvat laťku toho, co je normální. Naším azimutem je klient, špičkový zážitek a hodnoty. Ale myslíme mnohem dál. Máme v plánu vyvíjet inovativní produkty a služby, které plní potřeby našich klientů a mohou je používat, jak a kdy chtějí.

Budeš u nás pomáhat lidem kteří tedy už o naše služby projevili zájem.

Tvým úkolem bude jim pomoct dát jim radu a nabídku ušitou přímo na míru jejich potřebě. Prioritou je u nás péče a klient je na prvním místě!

Miluješ změnu, rozvoj, stavění nových věcí, budování businessu, který definuje standardy a posouvá hranice?

Tak pošli své CV na: jiri.duben@beplan.cz Potřebuješ akorát maturitní zkoušku a chuť pracovat.

Informace o pozici

  • BEplan
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 65000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Všechny s výbornou češtinou a logickým myšlením
  • Místo pracoviště: Praha