Nabídka práce > Amazon stále nabírá! Staň se kmenovým zaměstnancem na dobu neurčitou!

Amazon stále nabírá! Staň se kmenovým zaměstnancem na dobu neurčitou!

Náplň práce

ADECCO jako hlavní HR partner společnosti Amazon pro nábor do distribučního centra nyní nabízí možnost stát se PŘÍMÝM ZAMĚSTNANCEM AMAZONU NA DOBU NEURČITOU a vydělávat 125Kč/hod. + bonusy!

Přihlas se ještě dnes na ADECCO bezplatné lince 800 100 500 a domluv si svůj termín pohovoru.

Co budeš dělat?
• Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení, nebo expedice zboží
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Jiné skladové práce

Požadavky

• 125 Kč/hod. + bonus do výše 10% + další příplatky dle ZP (noční, víkend, svátek, přesčas)
• Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon
• Svozová doprava do práce ZDARMA (autobus i vlak)
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Týden dovolené navíc
• Práce v prostředí moderní klimatizované haly
• Možnost mít vlastní pohodlné oblečení (tepláky, džíny, tenisky)
• Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč
• Nápoje po celý den zdarma (voda, káva, kakao, čaj)
• Nástup možný IHNED
• Zvýhodněný tarif od Vodafone
• Životní pojištění
• Důchodové připojištění
• Zaměstnanecká sleva 10% na Amazon.de

Nabízíme

• Ochota pracovat na směny podmínkou – 1 měsíc denní a 1 měsíc noční vč. víkendu
• Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
• Dobrá fyzická kondice
• Trestní bezúhonnost
• Věk min 18 let

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 125 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Dobrovíz