Nabídka práce > CNC Obsluha / Obráběč

CNC Obsluha / Obráběč

Náplň práce

- výroba na CNC stroji dle zadání ( soustruh, frézka - vše zaškolíme )
- měření výrobků dle výkresové dokumentace, neznalé zaškolíme
- dodržování požadavků na kvalitu a čistotu

Požadavky

Práce je vhodná jak pro absolventy, tak i pro zkušené obráběče.
Požadujeme pečlivost při práci a ochotu učit se novým technologiím a postupům.
Práci ve dvou směnném provozu v malém, takřka rodinném kolektivu.
Práce je vhodná jak pro muže tak i pro ženy.

Nabízíme

Nadstandartní platové ohodnocení.
Zaškolení v oboru.
Naučíme Vás pracovat se stroji, měřidly a technologiemi, tak aby jste mohli pracovat v sériové a malosériové výrobě, případně postoupit k samostatné práci.
Zkušenější uchazeče zaškolíme v kusové produkci, kde je vyžadována samostatnost a pečlivost.
Nabízíme příjemný malý kolektiv s prací na dvě směny.
Zaměstnance budeme rádi vzdělávat na odborných kurzech, případně interními školeními zkušenějšími kolegy.
Dotované stravování
Teplé i studené nápoje

Další informace

Firma Inmako s.r.o. je obchodní a výrobní firma, která nyní rozšiřuje svůj provoz v západočeské metropoli.
Přijďte mezi nás, budeme se těšit.

Informace o pozici

  • inmako s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40.000+
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň