Nabídka práce > Řidič na svoz živého dobytka

Řidič na svoz živého dobytka

Náplň práce

Do přátelského kolektivu stabilní společnosti přijmeme řidiče na svoz živého dobytka. Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C a E, profesní průkaz, digitální průkaz a pozitivní přístup k práci.

Práce je na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá. Jedná se o jednosměnný provoz, každý den víte v kolik Vám začíná a naopak končí pracovní doba.  Mzdové rozpětí od 58 000Kč/měsíc. Nástup možný ihned.

Nabízíme zaměstnanecké benefity - slevu na maso a masné výrobky, osobní automobil na cesty do práce a zpět. Samozřejmostí je dotované stravování, příspěvek na životní pojištění.

Požadavky

Přijmeme řidiče na svoz živého dobytka. Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C a E, profesní průkaz, digitální průkaz. Pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Nabízíme zázemí rodinné společnosti, smlouvu na dobu neurčitou. Dotované stravování a jednosměnný provoz

Informace o pozici

  • Maso Brejcha s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 58 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: sleva na maso a masné výrobky, osobní automobil pro cesty do práce a zpět a další
  • Místo pracoviště: Hradišťský Újezd 20