Nabídka práce > Asistent/ka prodeje

Asistent/ka prodeje

Náplň práce

Obchod se stane tvým královstvím…

Na prvním místě je zákazník a aktivní prodej,
s tím je spojená práce s PC a pokladnou,
naskladňování a oceňování nového zboží,
a jeho prezentace na sociálních sítích – FB a IG profil obchodu.
Důležité je udržování celkového vzhledu prodejny,
mít vždy doplněné zboží a umět si poradit s jeho vystavením,
zapojíme tě do aranžmá našich výloh.
V neposlední řadě tě čeká základní administrativa,
komunikace s tvůrci a dodavateli,
zákaznický servis a příprava eventů v Pavučině.

Požadavky

Hledáme člověka, který sdílí nadšení pro českou ruční tvorbu, módu a design,
otevřeného a komunikativního (troufáme si říct spíše extroverta), schopného naladit se na zákazníka, poradit mu a pomoct s výběrem.
Měl/a bys mít příjemný vzhled a vystupování,
zodpovědnost a důslednost,
samostatnost, kreativitu, schopnost “umět si poradit” a učit se novým věcem,
zdravý poměr selského rozumu a logiky,
organizační schopnosti,
výbornou češtinu slovem i písmem (a co nevím, to si najdu),
komunikativní angličtinu,
znalost MS Office a běžné práce s PC.
Pozice je vhodná pro absolventy, požadujeme min. dokončené středoškolské vzdělání.

Nabízíme

Nástupní mzdu 20 tisíc Kč + odměny (dle výkonu),
plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou od 1. října
možnost karierního růstu (manažer prodejny),
zaměstnanecké slevy na zboží,
budget pro vlastní potřebu a reprezentaci,
proplacení vzdělávacích kurzů (pokud je uplatníš v práci),
účast na workshopech a eventech pořádaných v Pavučině,
sick days,
občerstvení v práci – káva, čaj, ovoce, v létě zmrzka,
jednoduše práce v pohodovém prostředí, obklopená/ý božím zbožím a lidmi.

Další informace

Pokud tě inzerát zaujal, pošli nám svůj životopis a několik vět o sobě na e-mail kariera@pavucinasnu.cz, do předmětu napiš "Práce v Pavučině".

Informace o pozici

  • Pavučina snů
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Perfektní čeština, komunikativní angličtina
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Sick days, zaměstnanecké slevy, proplacení dalšího vzdělávání
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Pavučina snů - Václavská 221/9