Nabídka práce > Production and E-commerce Manager

Production and E-commerce Manager

Náplň práce

Inzerát na pracovní pozici: Production and E-commerce Manager
Společnost: Kiwi Walker s.r.o.
Místo: Výstaviště 67, Praha 7

Společnost Kiwi Walker s.r.o. hledá do svého kreativního týmu nového kolegu či kolegyni s obchodními zkušenostmi. Kiwi Walker je prémiová značka chovatelských potřeb pro pejsky, jejíž produkty se vyjímají unikátním designovým zpracováním, barevnou pestrostí a smyslem pro humor. Kiwi Walker je na trhu chovatelských potřeb již pátým rokem, dnes působí ve více jak 31 zemích a neustále expanduje do zahraničí. Pracovní pozice tedy nabízí spoustu potenciálu a prostoru pro tvořivost.

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
• E-commerce: Organizace vlastního e-shopu a komunikace s platformou Amazon.de.
• Komunikace s výrobou: Dozorování výrobního procesu a správa objednávek.
• Nové produkty a kolekce: Týmová spolupráce s designéry a odborníky na výrobu při tvorbě nových produktů.
• Samostatnost a anglický jazyk: Požadujeme schopnost samostatné práce. Nutná znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou.
• Ostatní: Běžná administrativa, komunikace s týmem, účast na výstavách v zahraničí a další.

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
• Flexibilní pracovní doba: Home office 1x týdně
• Dovolená: Celkem 5 týdnů dovolené
• Nemocenská: 5 dní sick days
• Mobilní telefon, pracovní notebook, kancelářské zázemí; možnost profesního růstu a další
• Platové ohodnocení: Bude stanoveno na základě pohovoru a také dle Vašich pracovních zkušeností
• Nejlepší kolegy na světě :)

Další informace

Pošlete nám svůj životopis a kratký motivační dopis na helena@kiwiwalker.com. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Kiwi Walker s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk, znalost dalších jazyků výhodou
  • Plat: Bude stanoveno na základě pohovoru a také dle Vašich pracovních zkušeností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 7