Nabídka práce > Obchodní zástupce - renovace a seřízení oken a dveří

Obchodní zástupce - renovace a seřízení oken a dveří

Náplň práce

Kontaktování zákazníků hlavně firem s nabídkou našich služeb. Sjednávat obchodní schůzky a domlouvat realizace zakázek pro naší firmu. Aktivitě se meze nekladou, vše je jen na Vás v oboru o který lidi mají zájem, jen potřebujeme naši firmu dostat mezi co největší počet firem a lidí.

Požadavky

Komunikativnost, zodpovědnost, tah na branku, prozákaznické vystupování

Nabízíme

Příspěvek na dopravu, firemní telefon s hrazeným paušálem, zaškolení a podporu vedení, předání firemního know-how

Další informace

Možnost i jako doplňková služba pro zkušeného obchodního zástupce se sítí kontaktů

Informace o pozici

  • Bohemiashield
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 15 000 - 200 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: telefon, příspěvek na dopravu, podpora firemního vedení
  • Místo pracoviště: Praha