Nabídka práce > IT podpora senior

IT podpora senior

Náplň práce

Máš chuť se realizovat a užít si pořádnou „IT jízdu“? Jsme česká firma působící na celorepublikové úrovni v oblasti BOZP a požární ochrany, technického dozoru stavebníka, geotechniky, geologie a projekční činnosti.
Máme více než 200 zaměstnanců a čtyřčlenné IT oddělení, které chceme posílit. Jestli jsi dobrodruh stejně jako my, ozvi se!

Jaká bude Tvoje role:
• IT podpora druhého stupně (powershell skriptování, správa Active Directory, pomoc IT podpoře prvního stupně),
• udržování stávajícího služeb pro zaměstnance (síťového a serverového prostředí) v dobré kondici.

Požadavky

• Zapálení pro informační technologie,
• základní znalost síťařiny (MikroTik, IPv4 protokol, routování, NAT, Wireguard) a základy serverařiny (Windows Server, skriptování v Powershellu, Debian Linux),
• tah na branku, schopnost samostatné práce – občas nebude zadání precizní,
• stačí Ti středoškolské vzdělání,
• poctivost a pokoru k práci,
• pořádkumilovnost a schopnost dotahovat věci do konce,
• ŘP skupiny B a ochotu občas cestovat v rámci ČR (Olomouc, Ostrava, Praha, Přerov, Jihlava).

Nabízíme

• Plný nebo částečný úvazek (HPP nebo IČO),
• podporu služebně starších kolegů (co neumíme, rádi naučíme),
• práci s přesahem a příběhem (dozorujeme dálnice, železnice, letiště v Senegalu),
• flexibilní pracovní dobu (důležité jsou výsledky, ne docházka),
• neformální až punkové a mimořádně pestré pracovní prostředí,
• místo výkonu práce Brno-Žabovřesky s možností home-office.

Informace o pozici

  • Kubekovci s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno