Nabídka práce > Hledá se spolehlivý parťák - projekťák - praxe ke studiu!

Hledá se spolehlivý parťák - projekťák - praxe ke studiu!

Náplň práce

Hledáš praxi? My hledáme tebe! :-)

Máš rád výzvy? Rozšiřujeme tým o ambiciozní a cílevědomé parťáky, kteří se chtějí postavit za správnou věc. Učíme lidi jak být finančně gramotní a nenaletět podvodníkům! Čistíme trh od nepoctivců a nemorálních lidí, kteří na trhu působí! Chceš osobnostně i karierně růst, pracovat na sobě a vést třeba i tým lidí? Pohybujeme se v jednom z nejprestižnějších oborů na trhu, který je stabilní a bez výkyvů. Budeš zpracovávat projekty na míru pro fyzické osoby a jednotlivce, pomáhat lidem, vše tě naučíme, nevadí pokud nemáš zkušenosti a praxi – pro nás je důležité, že se to naučit chceš!

Zaujala Tě naše příležitost?
Pošli nám Tvoje CV?

Těšíme se na tebe!

Požadavky

min. středoškolské vzdělání s MATURITOU
čistý trestní rejstřík
spolehlivost
chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
akceschopnost
umět přijmout odmítnutí
kreativitu
100% nasazení

Nabízíme

plánování a rozvržení času na práci dle sebe – vhodné na skloubení se školou
vzdělání a osobnostní růst
perspektivní stabilní obor
podporující kolektiv
smysluplnou práci

Informace o pozici

  • Markéta Voglová
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: až 300,-/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: ABSOLVENTY, STUDENTY
  • Místo pracoviště: Radyňská 573/4