Nabídka práce > Obchodní asistent/ka

Obchodní asistent/ka

Náplň práce

Jaká bude Vaše práce?
- Samostatná a zodpovědná – na prodejně budete pracovat převážně samostatně, ale někdy i v tandemu
- Budete se starat o chod prodejny a zejména o spokojenost zákazníku.
- Postupně se zaučíte v sortimentu ryb a plodů moře tak, abyste mohli zákazníkům doporučit to nejlepší (máte-li k rybám/jídlu pozitivní vztah, je to značka ideál).
- Lidé nakupují i očima, proto bude vaší náplní práce se starat i o vzhled prodejny a prezentaci zboží.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
- Aktivní přístup k práci a samostatnost (rádi vás zaučíme a dáme vám důvěru, pak už to bude na vás, jak se vám bude dařit).
- Zodpovědnost a ochota pracovat manuálně – práce s čerstvými rybami vyžaduje určitá pravidla, důraz na logistiku, efektivitu, hygienu apod.
- Dobré komunikační schopnosti a chuť prodávat a nabízet zákazníkům to nejlepší.
- Zájem o kvalitní jídlo a radost učit se sortiment a stát se tak specialistou.
- Uživatelskou znalost práce na počítači – občas je potřeba něco vytisknout, poradit si s pokladním systémem apod.
- Sem tam nás navštíví i zákazníci, kteří ocení komunikaci v angličtině (tj. jazyk výhodou)

Nabízíme

Proč pracovat v [Oušnu]?
- Variabilní pracovní doba, možnost i krátkých a dlouhých týdnů.
- Získáte práci, která nám i vám dává smysl – šířit kvalitní jídlo na našem trhu.
- Nejsme žádný anonymní korporát – známe se navzájem a pomáháme si.
- Máme stabilní tým kolegů, které práce baví a rádi bychom mezi sebou přivítali nové parťáky.
- Máte možnost dělat samostatnou a zodpovědnou práci, postupně si rozšířit povědomí o sortimentu a stát se odborníkem na tuto oblast.
- Práce na směny (ranní/odpolední nebo krátký/dlouhý týden – dle domluvy).
- Možnost vypracovat se na vedoucího/manažera prodejny.
- Finanční ohodnocení 28 000 - 35 000Kč / měsíc hrubého.
- Zaměstnanecké benefity (Multisport kartička, 30% sleva na firemní produkty a vzdělávání v daném oboru)
- Možnost práce i na poloviční úvazek.
- Firemní akce (např. teambuildingy nebo vánoční večírek)

Další informace

O nás
Jsme OCEAN48 a naší vizí je dělat „svět čerstvých mořských specialit“ dostupným i českým zákazníkům. Kde jste nás mohli potkat? Na Slavnostech moře, které každoročně pořádáme nebo na našich prodejnách, kterých máme celkově už 5 v Brně a 2 v Praze, anebo jste měli možnost ochutnat naše produkty, které vám nedaly spát a vidíte v našem sortimentu budoucnost.

Aktuálně hledáme pro naše brněnské prodejny nové posily – na HPP nebo zkrácený úvazek. Máte vztah k rybám? Máte vášeň k dobrému jídlu? Chcete se s námi podílet na dobré věci? Tak mrkněte na další informace.

Informace o pozici

  • OCEAN48 s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek