Nabídka práce > Řidič MKD C+E

Řidič MKD C+E

Náplň práce

VAN HUET TEPLICE přijme řidiče MKD. Nabízíme pracovní turnusy 3+1; 2+1; 2+2. Pro dva řidiče střídající se v systému 14 a 14 dní vlastní auto. Nikdy není problém upravit délku turnusu dle potřeby. Tahače DAF superspace cab, nezávislá klima, orig. chladnička, navigace, telefon, digitální záznam. Řidič nevypisuje dzvv ručně! Uvítáme praxi alespoň 1 rok, zaškolení nováčka je po dohodě možné taktéž. Obsluha dvoupodlažního 2 win návěsu s výtahem skříňového typu.

Požadavky

Řidičskžý prkůaz skupiny C+E, praxi uvítáme, individálně je možné i zaškolit nováčka.

Nabízíme

Náborový příspěvek 400 € po zapracování. Pravidelný základní plat minimálně 26 750 Kč (až 30 400 Kč). Denní dieta v EU 60€/den v GB 70€/den, vyplácená v eurech. Bez ohledu na ujeté km apod. Cca 63 000 Kč za 3 týdny práce, pak týden volna. Za měsíc v práci až 76 000 Kč. Servis vozidel a pneu zajištěn. Řidičům hradíme cestovní pojištění, PPZŘ a ADR školení, parkovné v plné výši. Smartphone s daty a neomezeným tarifem a další bonusy. Máme stálou klientelu, žádné sběráky.
Neváhejte si s námi sjednat schůzku a poznejte, že pro nás řidič není jen číslo.

Informace o pozici

  • Van Huet
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 55000-75000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Teplice