Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Poskytování spotřebitelských úvěrů

Požadavky

Požadujeme ŠŠ vzdělání s maturitou, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu.

Nabízíme

Odborné zaškolení, stálou asistenci na telefonu, nadprůměrné provize každý týden, žádné vstupní poplatky, registraci u ČNB, administrativní podporu, nástupní bonus 3x10.000,-

Další informace

Vhodné jako přivýdělek, ale i hlavní pracovní činnost. Vhodné i pro maminky na MD, aktivní důchodce, studenty od 18.let. Výše výdělku se odvíjí od toho, kolik času jste ochotní práci věnovat. Není nutný ŽL.

Informace o pozici

  • EC Financial Services, a.s.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Nadprůměrné provize každý týden, nástupní bonus 3x10.000,- Kč.
  • Vhodné pro: Kohokoliv staršího 18.let
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Polička, Svitavy, Moravská Třebová, Jevíčko