Nabídka práce > Brigáda v Brně - projekční služby TZB (pro studenty/absolventy VŠ)

Brigáda v Brně - projekční služby TZB (pro studenty/absolventy VŠ)

Náplň práce

Jsme tým projektantů, kteří se zaměřují na projekci Technických Zařízení Budov (TZB). Projektujeme všechny fáze projektové dokumentace od studií, přes tvorbu dokumentace pro stavební povolení, až po prováděcí dokumentaci.

Aktuálně do našeho týmu hledáme novou posilu - studenta/studentku či absolventa/absolventku oboru TZB.

Oblasti, kterým se věnujeme:

Vytápění
Vzduchotechnika a chlazení
Zdravotně-technické instalace

Požadavky

Jste alespoň ve 3. ročníku na vysoké škole v oboru, který se věnuje stavebnictví, případně jste čerstvý absolvent;
Věnujete se oboru TZB, aktivně se o něj zajímáte a chcete v něm získat další praxi

Nabízíme

Práce na reálných klientských projektech
Spolupráce se zkušeným týmem projektantů s více, než 10 lety v oboru
Možnost vybrat si užší specializaci v rámci oboru TZB
Platové ohodnocení dohodou

Informace o pozici

  • M3H-Projekce
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 140 - 220 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty/absolventy VŠ (stavebnictví/TZB)
  • Místo pracoviště: Brno