Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

náplní práce bude zapojení fotovoltaických elektráren primárně v RD
úprava rozvaděčů elektroměrů a hlavních domovních rozvaděčů,
konfigurace střídačů a bateriového systému
řidičský průkaz skupiny B
podmínkou vyhláška 50, min. paragraf 6, a schopnost číst v technických dokumentacích
velkou výhodou vyhláška 50, paragraf 9

Požadavky

Chceme praxi alespoň dva až tři roky v oblasti elektra!

Nabízíme

Nabízíme výdělek na ŽL. Když budeš dělat průměrně, tak si vyděláš kolem 80 000 za měsíc. Když budeš dělat nadprůměrné, tak si vyděláš klidně přes 100 000 měsíčně. Tahle práce je o tom jak moc jsi schopný pracovat a věř, že kvalitní práce je kvalitně zaplacena! Prvotní zaškolení ti provedeme na firmě. Nástup je možný ihned!!

Další informace

Jestli máš o práci zájem, tak mi pošli životopis na e-mail. Nemusí to být bůh ví jak vyšperkovaný životopis, ale stačí když mi tam napíšeš svoji elektrikářskou praxi!!

Informace o pozici

  • Bartak
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 80 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha/Střední Čechy