Nabídka práce > Key account manager pro ČR a SK

Key account manager pro ČR a SK

Náplň práce

PL: pozyskiwanie klinetów na rynku Czech i Słowacji z branży poligraficznej (sprzedaż papieru)
praca samodzielna lub tłumaczenie spotkań handlowca z polski z czeskimi klientami

ENG: acquiring customers on the Czech and Slovak markets from the printing industry (sale of paper)
independent work or translation of sales meetings from Poland with Czech clients

CZ: akvizice zákazníků na českém a slovenském trhu z polygrafického průmyslu (prodej papíru)
samostatná práce nebo překlady obchodních jednání z Polska s českými klienty

Požadavky

polské a české
prodejní zkušenosti

Nabízíme

pracovní smlouvu nebo B2B

Další informace

společnost sídlí v Polsku a kontakt bude prostřednictvím telefonu a e-mailu
samostatná práce, získávání zákazníků

the company is located in poland and contact will be via phone and email
independent work, customer acquisition

firma znajduje się w polsce i kontakt będzie poprzez telefon i email
praca samodzielna, pozyskiwanie klientów

Informace o pozici

  • PCPAPIER SP. Z O.O
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: angielski, polski, czeski
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: notebook, telefon