Nabídka práce > Pečovatel/Pečovatelka

Pečovatel/Pečovatelka

Náplň práce

Péče o seniora, pomoc při oblékání, koupání a toaletě, výměna plen, příprava jídla, nákupy, doprovod na procházky a každodenní úklid a péče o domácnost.

Požadavky

Požadujeme komunikativní/dobrou znalost němčiny.

Nabízíme

Ve společnosti MEDIPE nabízíme pracovní místa pro pečovatele a pečovatelky o seniory v celém Německu. U nás se můžete spolehnout na transparentní pracovní podmínky, atraktivní odměnu, podporu koordinátora a nepřetržitou asistenci. Letní bonusy a příspěvek na cestu ve výši 150 EUR. BEZ ŽIVNOSTENSKÉHO LISTU, je to práce na smlouvu. Konkrétní nabídky najdete na naší facebookové stránce Medipe CZ. Nebo nás kontaktujte a my pro vás najdeme vhodnou nabídku. Povinnosti pečovatele: Péče o seniora, pomoc při oblékání, koupání a toaletě, výměna plen, příprava jídla, nákupy, doprovod na procházky, každodenní úklid a péče o domácnost. Najdete nás na stránkách Facebooku jako Medipe CZ a na webovych stránkách WWW.medipe.cz. Na telefonu +420 556 674 680.

Další informace

Ubytování a stravování u rodiny.

Informace o pozici

  • Medipe
  • Zahraničí
  • Obor: Ostatní, Služby, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 1600 - 1900 EUR
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: 200 EUR Bonus + 150 EUR Cesta