Nabídka práce > Pojišťovací poradce - Pojď na to jinak!

Pojišťovací poradce - Pojď na to jinak!

Náplň práce

Jmenuji se Miroslav Boháč a chci dát lidem z Kolína a okolí možnost být svým pánem, ovlivnit svůj příjem a spolupracovat s největší pojišťovnou na českém trhu Generali Českou pojišťovnou. K vedení obchodní skupiny a práci s mým týmem přistupuji jinak, veškeré vztahy držíme na přátelské úrovni a táhneme za jeden provaz. Chceme do týmu někoho, pro koho je příjemný kolektiv jedna z hlavní priorit, bez toho to totiž nejde.

Požadavky

K úspěšnému startu potřebuješ:

Maturitu

Čistý trestní rejstřík

Bezúhonnost ( exekuce a insolvence )

Baví Tě komunikovat s lidmi

Máš telefon a notebook/tablet

Nabízíme

Důvodu proč se přidat je několik:

Finanční podpora pro nováčky 1.rok 355.000 Kč nad rámec provizí + kvartální bonusy 120.000 Kč

Pro šikovné obchodníky podpora i 2. Rok 240.000 Kč

Největší databáze klientů nemusíš si klienty shánět sám

Manažer není jen přísný šéf, ale Tvůj parťák daří se Tobě, daří se i mně

Potom co se zaučíš už si svůj čas organizuješ podle sebe

A že podnikání je krok do nejistoty?Jaké jistoty/výhody Ti nabízí stále zaměstnání?

Můžeš si ovlivnit svůj příjem?

Můžeš si upravit pracovní dobu?

Můžeš si budovat své jméno?

Můžeš realizovat své nápady?

Tohle my totiž při podnikání můžeme! A k tomu navíc:

Máme za zády největší pojišťovnu na českém trhu

Máme propracovaný systém školení a vzdělávání pro naše lidi

Nemáme zastropovaný výdělek

Máme výplatu 2x v měsíci a nemusíme nic fakturovat

Další informace

Zaujala Tě tato nabídka? Pokud ano, ozvi se mi a probereme to nezávazně u kávy.

Těším se na Tvoje CV!

Ing.Miroslav Boháč

Manažer

@ Miroslav.bohac@generaliceska.cz

Tel. 723192818

Informace o pozici

  • Ing. Miroslav Boháč
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 29.000 - 100.000,-
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Možnost HomeOffice, Časová flexibilita, Možnost ovlivnit svůj příjem
  • Místo pracoviště: Okres Kolín