Nabídka práce > Asistent/ka hlavní účetní

Asistent/ka hlavní účetní

Náplň práce

Hlavní náplní práce je:
Kontrola přijatých faktur a následné zaúčtování.
Účtování pokladních dokladů.
Účtování platebních karet.
Propojování jednotlivých bankovních a účetních operací.
Kontrola dokladů.
Pomoc při správě účetní dokumentace a evidence.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
Znalost základního účetnictví.
Možnost docházet do firmy 3x týdně.
Praxe ve zpracování účetnictví výhodou.
Znalost programu MONEY výhodou.
Schopnost pracovat s číselnými údaji a být detailně orientovaný/á

Nabízíme

Možnost pracovat v české rodinné firmě s přátelskou a podporující atmosférou.
Kompletní zaškolení a rozvíjení účetních znalostí.
Flexibilní pracovní dobu.
Odpovídající platové ohodnocení.

Další informace

NotabeneArt, s. r. o. je rodinná filmová produkční společnost zaměřená na tvorbu filmů, dekorace pro filmové projekty, reklamní spoty, televizní seriály a výstavní projekty.
Pyšní se dlouholetou vášní pro tvůrčí proces a nabízí prostředí plné inspirace a podpory. Zaměřuje na vytváření nezapomenutelných filmových příběhů a má za sebou širokou škálu úspěšných projektů. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na naši e-mailovou adresu finan@notabeneart.com nebo vyplňte formulář níže.
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Notabeneart, s. r. o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Středoškolské studenty se zaměřením na účetnictví, vysokoškolské studenty s ekonomickým zaměřením, osoby na mateřské/rodičovské
  • Místo pracoviště: K Rozvodně 348, 154 00 Praha 5