Nabídka práce > Policista/policistka

Policista/policistka

Náplň práce

ochrana vnitřní a vnější Schengenské hranice, boj proti nelegální migraci, provádění eskort po celé ČR, ale i do zahraničí, možnost zařazení do týmu "Rychlé reakce mobilní jednotky", obsluha moderních technických prostředků a vozidel, součinnost s ostatními útvary policie v rámci celorepublikové působnosti

Požadavky

Požadujeme středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, bezúhonnost, státní občanství ČR, osoby starší 18 let, ŘP minimálně skupiny B, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, psychická odolnost, časová flexibilita

Nabízíme

náborový příspěvek ve výší 75.000,- Kč
6 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Policie ČR
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: výhodou
  • Plat: od 30.070,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Náborový příspěvek, 6 týdnů dovolené
  • Vhodné pro: absolvent střední školy s maturitou
  • Místo pracoviště: Zastávka u Brna