Nabídka práce > operator digitálního tisku

operator digitálního tisku

Náplň práce

- obsluha a tisk velkoplošných digitálních tiskáren, údržba stroje
- koordinace zakázek na pracovišti
- kontrola a kompletace zakázek

Požadavky

- vzdělání středoškolské
- dobrou znalost práce na PC, kterou budeme dále rozvíjet základní výukou grafických programů pro obsluhu strojů
- pokud Vás baví práce s PC je to základní předpoklad, pro práci u nás
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, odolnost proti stresu, vysoké pracovní nasazení, fyzická zdatnost

Nabízíme

- práce na HPP
- možnost osobního a profesního růstu, práce v malém kolektivu
- možnost postupu ve firmě na jiné pozice i mimo výrobu
- rychlý růst platů v případě progrese na strojích
- firemní mobil v případě vedení pracoviště
- finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení, odvedené kvalitě práce
- absolventy, samouky, nadšence doškolíme

Další informace

Orientační plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíčně dle zkušeností, rychlosti zaučení, následně dohodou
Nástup možný od 15.8. 2023
Místo výkonu práce : Slavkov u Brna

Informace o pozici

  • Nextcreative a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Tisk, vydavatelství, polygrafie, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25-35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: pro zdarné na PC
  • Místo pracoviště: Slavkov u Brna