Nabídka práce > Úklidový pracovník/Cleaning worker

Úklidový pracovník/Cleaning worker

Náplň práce

Do našeho nově otevřeného hostelu v centru Prahy na ulici Týnská hledáme posilu na pozici uklízecího pracovníka.

Požadujeme práci na denní směny včetně víkendů a svátků.

Požadujeme seriózní vystupování a okamžitou dostupnost.

Práci nabízíme jako zkrácený úvazek 5 hodin denně na pracovní smlouvu.

Životopis prosím zasílejte na email: info@ngh.it.

We are looking for a cleaner for our newly opened hostel in the centre of Prague on Týnská street.

We require working day shifts including weekends and holidays.

We require a serious attitude and immediate availability.

We offer the job as a part-time 5 hours a day on a work contract.

Please send your CV to: info@ngh.it.

  • New Generation Hostel impresa sociale societ a responsibilit limitata, odštěpný závod
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Plat: 22 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek