Nabídka práce > Recepční/Receptionist

Recepční/Receptionist

Náplň práce

Do našeho nově otevřeného hostelu v centru Prahy na ulici Týnská hledáme posilu na pozici recepční.

Požadujeme práci na denní i noční směny, o víkendech i přes svátky.

Znalost anglického jazyka je nezbytná, stejně jako seriózní vystupování a okamžitá dostupnost.

Práci nabízíme jako plný úvazek na pracovní smlouvu. Předchozí zkušenost je podmínkou.

Životopis prosím zasílejte na email: info@ngh.it.

We are looking for a receptionist for our newly opened hostel in the centre of Prague on Týnská street.

We require working day and night shifts, weekends and holidays.

Knowledge of the English language is essential, as well as a serious demeanor and immediate availability.

We offer the job as a full-time contract position. Previous experience is a requirement.

Please send your CV to: info@ngh.it.

  • New Generation Hostel impresa sociale societ a responsibilit limitata, odštěpný závod
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek