Nabídka práce > Kurýr, řidič, doručovatel

Kurýr, řidič, doručovatel

Náplň práce

Doručování zboží ze zahraničí v Praze. PRACOVNÍ DOBA: "ranní"
7:30-16:00, "odpolední" 9:30- 17:30. Pondělí až pátek, všechny
víkendy volné. Doručování 80% zásilek do firem na recepce.

Téměř vše je zaplaceno účtem, denně cca 3 zásilky za doplatek (clo). Spolupráce s DHL Express. Neplést si tuto práci s PPL DPD apod.. Mladý kolektiv, všichni ve firmě momentálně do 28 let.

Požadavky

Spolehlivost
Samostatnost
Věk nejlépe do 30ti let
Spolupráce s kolegy - velmi důležité
Alespoň minimální angličtina
Schopnost zorganizovat si zásilky

Nabízíme

Mzda 38 000 Kč hrubého
Služební vůz na doručování zásilek
Scanner se SIM na volání zákazníkům
Pracovní oděv
Budete jezdit svoji stálou trasu
Zaučíme vás od A do Z (bude s Vámi jezdit kurýr, který zaučuje)
Možnost půjčit dodávku na stěhování

Informace o pozici

  • City courier s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk
  • Plat: 38000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Mladší lidé cca. do 30ti let.
  • Místo pracoviště: Parkerova 626, Klecany