Nabídka práce > Externí - nezávislý obchodní zástupce

Externí - nezávislý obchodní zástupce

Náplň práce

Vyhledávání potenciálních klientů k čerpání dotace Nová Zelená úsporám Light - kde mají klienti - senioři vlastnící RD -zateplení včetně vyřízení dotace zdarma.
Klienty lze kontaktovat přímo, prostřednictvím letáků do schránek a plakátů umístěných na veřejných informačních tabulích v každé vesnici atd.
Letáky vč. plakátů jsme schopni připravit s Vašim telefonním číslem. Cena startovacího balíčku je cca 10 000,- Kč.
Odměna je až 10% z částky bez DPH za aplikaci izolace - za poskytnutý, případně dojednaný kontakt vedoucí k realizaci zakázky.

Požadavky

Na práci nejsou žádné požadavky.

Nabízíme

Zázemí dobře fungující firmy. On-line cenovou kalkulaci. Registraci klienta On-line do systému pro vyřízení NZÚ Light.
Firemní letáky a plakáty - zajištění tisku.

Informace o pozici

  • Marek Klementa - Foukaná izolace Olomouc spol. s r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30 000 - 130 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Celá ČR