Nabídka práce > Operator vyroby

Operator vyroby

Náplň práce

Montáž vysoce kvalitních odlitku podle přesných specifikací.
Kontrola kvality výroby a montáže.
Práce v týmu za účelem dosažení vysokých standardů a spokojenosti zákazníků.
Dodržování přesných pracovních postupů a bezpečnostních předpisů.

Požadavky

Manuální zručnost a schopnost pracovat s nástroji.
Preciznost a pečlivost při montáži a kontrole kvality.
Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s kolegy.
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Od začátku vám poskytujeme atraktivní platové podmínky: 165Kč/hod.
Ubytování 5500kč/měsic pro zaměstnance, kteří chtějí využít možnosti přistěhování.
Pracovní doba je rozdělena na 3 směny, což vám umožní mít volné odpoledne pro osobní zájmy a rekreační aktivity.
Možnost profesního růstu a rozvoje ve stabilní a perspektivní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Další informace

Jak se přihlásit:

Pokud jste motivovaní a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu dmytro.pechenyi@perso-mb.cz. Uveďte prosím ve své přihlášce také reference a případné zkušenosti.

Těšíme se na vaši přihlášku a případné setkání na osobním pohovoru!

Společnost PIKE GROUP s.r.o.

Informace o pozici

  • PIKE GROUP
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Ukrajinština
  • Plat: 210 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Dobrovice