Nabídka práce > Řidič VZV (Vysokozdvižný vozík) v Cube Bikes

Řidič VZV (Vysokozdvižný vozík) v Cube Bikes

Náplň práce

Hlavním úkolem řidiče VZV bude manipulace s materiály a zbožím pomocí vysokozdvižného vozíku.
Přeprava materiálů a zboží z jednoho místa na druhé v souladu s příslušnými pracovními postupy.
Nakládání a vykládání materiálů a zboží na předem určených místech.
Kontrola stavu zboží a materiálů před manipulací a během přepravy.
Zajištění bezpečného a efektivního používání vysokozdvižného vozíku.
Dodržování bezpečnostních a pracovních standardů předepsaných společností Cube Bikes.
Práce podle stanovených směn a pracovních časů.

Požadavky

Pracovní doba: 1 směna
Místo výkonu práce: Aš, Česká republika

Nabízíme

Nabízíme možnost ubytování pro zaměstnance.
Informace o platových podmínkách:

Hrubý plat: 210 Kč za hodinu práce.
Další informace:

Společnost Pike Group je agenturou práce, která nabízí pracovní pozice a personální řešení pro různé společnosti, včetně Cube Bikes.
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, doporučuji se obrátit na Pike Group pro další informace a podání žádosti.

Informace o pozici

  • PIKE GROUP
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Ukrajinština
  • Plat: 210 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek