Nabídka práce > Kurýr, řidič skupiny B pro rozvoz kusových zásilek v plzeňském kraji – vesnická linka ( cca 50 stopů )

Kurýr, řidič skupiny B pro rozvoz kusových zásilek v plzeňském kraji – vesnická linka ( cca 50 stopů )

Náplň práce

Třídění balíků, srovnání pro svoji trasu a rozvoz v plzeňském kraji za cílovým zákazníkem , aktuálně cca 50 stopů na 200 km . Pracovní doba po zaučení je obvykle od 6:00 do 14:30 , v závislosti na šikovnosti i dříve.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny B
Žadatel se musí dopravit každý den na depo v Ejpovicích, odkud se vyjíždí.
Ukončené středoškolské vzdělání – min. vyučen
Čistý trestní rejstřík.
Podmínkou je plynulá Čeština.
Pozitivní přístup a flexibilita.
Znalost běžné údržby vozidla.

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu, nový vozový park, (budete mít vlastní vůz se kterým nebude jezdit nikdo jiný), vánoční prémie a sezonní příplatky. Služební telefon.
Výplata vždy do 15. v měsíci na účtě.

Další informace

Pro více informací volejte. Zkušenosti výhodou, ale ne podmínkou .

Informace o pozici

  • Jan Janeček
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: plynulá Čeština
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: sezonní příplatky
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: plzeňský kraj