Nabídka práce > Back Office Support

Back Office Support

Náplň práce

- budeš administrativní podporou celého týmu
- executive support aneb čas od času nám objednáš kancelářky, oběd nebo kávu
- staneš se pánem/paní našeho facility managementu
- tvým úkolem bude i údržba plynulého chodu kanceláří

Požadavky

- máš dokončenou alespoň střední školu
- komunikace je tvou hlavní doménou
- dodržování deadlinů je tvůj oblíbený sport
- word, excel, powerpoint, outlook – to jsou tví 4 oblíbenci, bez kterých nedáš ani ránu
- domluvíš se s kolegy anglicky, za němčinu máš u nás plusový bodík (e-maily ať ti klidně překládá
Deepl, ale musí to být rychlostí světla)
- řídíš už nějaký ten pátek osobní auto – a pokud ne, máš chuť se to u nás naučit

Nabízíme

Jasně, že peníze.

Na vrch přidáme:
- příspěvek na Multisport kartu
- příspěvek na stravování
- možnost jazykově se vzdělávat
- stabilní práci, a především skvělou partu
- mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
- pozvolný rozjezd tvé kariéry – klidně hned po škole a bez strachu z „hloupých“ otázek
- možnost kariérního růstu v rámci CEE regionu

Další informace

Jsme GO! Express & Logistics, mezinárodní logistická společnost poskytující expresní doručení zásilek po celém světě. Naše základna není jen v ČR – jsme experti na celou střední a východní Evropu.
Denně nám pod rukama projde spousta zásilek putujících do celého světa. Někdy je to vzorek pro NASA, jindy je to důležitý náhradní komponent do formule nebo třeba Měsíc pro Festival světla. Hledáme šikovné kolegy, kteří nám pomohou se postarat o to, aby vše dorazilo tam, kam má.

Přidej se k nám a buď součástí #GOfamily! Už se těšíme na tvoje CV!

Informace o pozici

  • GO! Express & Logistics, s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, příspěvek na sport, příspěvek na jazykové kurzy
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: U Dálnice 1391, 253 01 Hostivice