Nabídka práce > Sociální pracovnice/sociální pracovník

Sociální pracovnice/sociální pracovník

Náplň práce

Administrativní práce sociální pracovnice dětského domova, jednání s klienty, rodiči i úřady, vedení správních řízení, spisové služby, předpisy úhrad, zajišťování dávek pro klienty, skartace. Práce je velmi "barevná" a náročná.

Požadavky

Požadujeme:
- Ukončené vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., tedy VOŠ nebo vysokoškolské
sociální vzdělání
- Trestní bezúhonnost
- Schopnost komunikace
- Ochotu pracovat na plný výkon a učit se novým věcem
- Znalost práce s běžnými programy (word, excel, outlok)
- Schopnost učit se pracovat s dalšími počítačovými aplikacemi

Výhodou je:
- Praxe v oboru (dětský domov, OSPOD, sociální služby)
- Zkušenosti s vedením spisové služby a správních řízení
- Znalost právní problematiky (zákony 359/1999 Sb., 109/2002 Sb.)
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
- Zajímavou práci v organizaci s dlouholetou tradicí
- Vlastní kancelář, služební mobilní telefon
- Možnost úpravy týdenního rozvrhu pracovní doby
- Možnost využít firemní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na rekreaci, kulturu, sport

Další informace

Nástup od 1. 9. 2023 nebo dle dohody.

Informace o pozici

  • Dětský domov a Školní jídelna, Nové Strašecí, Okružní 647
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 32 000,- až 42 000,- Kč dle praxe (tabulka č. 2, sociální pracovníci + příplatky)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Samostatná kancelář, služební telefon, příspěvek na rekreaci, sport, kulturu, stravování ve firmě, možnost úpravy týdenního rozvrhu práce
  • Vhodné pro: Sociální pracovníky z oboru (OSPOD, sociální služby) i absolventy schopné a ochotné se učit novým věcem
  • Místo pracoviště: Nové Strašecí