Nabídka práce > Obchodní/obchodnice pro stávající klienty

Obchodní/obchodnice pro stávající klienty

Náplň práce

Máš obchodního ducha a nevadí Ti komunikovat s lidmi? Máš rád/a výzvy a technika Ti není cizí? Chceš pracovat v příjemném prostředí s fajn týmem lidí? Chceš mít zákazníky, kteří se s důvěrou vracejí a chceš s nimi budovat pevné vztahy? Pak hledáme právě Tebe. Hledáme do týmu posilu, která má obchodního ducha a ráda komunikuje s potenciálními zákazníky po telefonu nebo i osobně, a která nám pomůže zajistit, aby vše fungovalo.

Co bude Tvojí pracovní náplní?

- budeš zjišťovat požadavky zákazníků, prezentovat řešení, podepisovat smlouvy a mít odpovědnost za celou realizaci zakázky s aktivními zákazníky
- budeš mít přehled o aktuálních trendech na trhu
- budeš udržovat dobrý vztah s klienty a příležitostně budeš vyhledávat i nové obchodní příležitosti
- čeká Tě i lehká administrativa (mailová komunikace se zákazníkem) a práce s naším informačním systémem (správa objednávek, zaznamenávání komunikace se zákazníky)
- budeš spolupracovat s ostatními kolegy z týmu i s našimi dodavateli

Požadavky

Jsi ten pravý/ta pravá, jestli:

- vyřešíš problém po telefonu i po emailu, není ti cizí práce s počítačem
- máš obchodního ducha, baví Tě komunikace, chceš zákazníkům pomáhat, radit jim a pečovat o ně
- jsi zodpovědný/á, spolehlivý/á a samostatný/á
- vždycky přemýšlíš, jak udělat každý úkol co nejlépe, umíš pracovat s počítačem a rychle se učíš novým věcem
- výhodou je alespoň základní znalost kancelářské techniky, ale pokud ji nemáš, nevadí, rádi Tě zaučíme
- pokud máš opravdu chuť a drive, víc nepotřebuješ

Nabízíme

Těšit se u nás můžeš na:

- stabilní práci v rychle rostoucí české firmě s více než 20letou historií
- skvělou partu kolegů a přátelskou atmosféru mezi zákazníky i dodavateli
- zajímavé finanční ohodnocení a bohatý balíček benefitů a výhod
- pracovní dobu PO – PÁ v rozpětí 8 – 16:30 hod
- plně vybavenou kancelář a fajn tým lidí

Další informace

Benefity:

Mobil s neomezeným voláním pro soukromé potřeby
Příspěvek na stravování
Možnost zálohy ze mzdy
Slevy na IT sortiment
Práci v čistém, přátelském prostředí, kde si můžeš dát kávu, čaj a lehký snack
Možnost čerpání sick-days

Informace o pozici

  • VŠE PRO TISK s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobil s neomezeným voláním pro soukromé potřeby, příspěvek na stravování, možnost zálohy ze mzdy, slevy na IT sortiment, práci v čistém, přátelském prostředí, kde si můžeš dát kávu, čaj a lehký snack, možnost čerpání sick-days
  • Místo pracoviště: Písek 1