Nabídka práce > nákupčí komponentů pro výrobu jednoúčelových strojů

nákupčí komponentů pro výrobu jednoúčelových strojů

Náplň práce

- Poptávání dílů pro finální montáž – zajištění 2 – 3 nabídek
- Včasné objednávání dílů a udržování skladu s komponenty pro výrobu v organizovaném stavu tak, aby byl přehled a díly neležely na skladě déle, než je nutné
- Operativní nákup drobného a režijního materiálu
- Převoz materiálu mezi jednotlivými dodavateli mezioperačních dodávek

Požadavky

Vzdělání:
- Min. středoškolské s maturitou technického nebo ekonomického směru
- Praxe není pro tuto pozici rozhodující

PC a technické dovednosti:
- MS Office – zejména MS Outlook, MS Excel
- Schopnost orientace v 3D výkresech výhodou

Ostatní dovednosti:
- Ekonomické vnímání
- Řidičské oprávnění sk. B (nutné nebát se řídit malou dodávku)
- Časová flexibilita při dosažení 40 h / týden základní pracovní doby
- NADŠENÍ pro plně samostatnou a zodpovědnou práci

Nabízíme

Hledáme k sobě parťáka v pravém slova smyslu. Nabízíme ti možnost být u vývoje a výroby jednoúčelových strojů pro průmysl 4.0, samostatnost a širokou diverzitu činností, na kterých se budeš moci podílet. Hledáme tedy člověka zapáleného pro totéž jako my, tedy pro techniku, pro dobré vztahy se zákazníky, pro to být součástí něčeho, co není jen tuctová kolbenka. U nás jsou všichni samostatní lidé vítáni a odměnou jim je pohodové pracovní prostředí.

Informace o pozici

  • WurSystems s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: S.K. Neumanna 2708, 530 02 Pardubice V, Zelené předměstí