Nabídka práce > Produkční/organizátorka akcí, konferencí a eventů

Produkční/organizátorka akcí, konferencí a eventů

Náplň práce

• komunikovat s účastníky akcí a stávajícími obchodními partnery
• aktualizovat databáze firem ve firemním systému
• připravovat objednávky a smlouvy pro obchodní partnery
• spolupracovat a podílet se s celým týmem na tvorbě programů akcí

Požadavky

Hledáme právě Vás?

• máte zkušenosti a jste si jistá v osobní i telefonické komunikaci, komunikovat budete s účastníky našich konferencí
a setkání, se zástupci ministerstev, státní správy i s obchodními partnery
• máte milé a reprezentativní vystupování s velmi dobrými komunikačními schopnostmi
• dokážete optimalizovat opakující se úkony a vytvořit vlastní pracovní postupy
• jste pečlivá, se smyslem pro dotahování projektů do konce, systematická a odpovědná
• máte perfektní znalost češtiny
• máte rutinní znalost MS Office a systému Pohoda
• vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivním řidičem
• jste časově flexibilní

Nabízíme

• krásnou invenční práci
• práci v krásném, čistém a příjemném prostředí
• motivační finanční ohodnocení
• zázemí prosperující společnosti
• profesionální zapracování a pohodový tým.:)

Informace o pozici

  • Magnus Regio, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk - rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Lipová 906/1