Nabídka práce > Asistent pedagoga v mateřské škole

Asistent pedagoga v mateřské škole

Náplň práce

sdílený asistent u dětí s PO 3
vypracování týdenních vzdělávacích individuálních plánů ( není nutná praxe, vše se naučíte )
kooperace s pedagogem MŠ

Požadavky

zkušenost s prací s dětmi vítána
spolehlivost
schopnost efektivně plánovat a organizovat svou práci
komunikační dovednosti
schopnost pracovat samostatně i v týmu, s důrazem na spolupráci
termín nástupu od 1.září 2023

Nabízíme

pracovní úvazek 40 hod/ týdně
smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
zaměstnanecké výhody a benefity
spolupráce s týmem zkušených pedagogů

Další informace

Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail:
snapkova.sarka@zstucapy.cz
Těšíme se na setkání s Vámi

Informace o pozici

  • Základní škola a Mateřská škola Tučapy
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Plat odpovídající Vaším zkušenostem a dovednostem
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dotované stravování, DVPP, FKSP
  • Vhodné pro: středoškolsky vzdělaného uchazeče s pedagogickým vzděláním nebo absolvovaným kurzem asistenta
  • Místo pracoviště: Tučapy