Nabídka práce > Řidič nákladní automobilu, sk. C, rozvoz ovoce a zeleniny, Rožnov pod Radhoštěm

Řidič nákladní automobilu, sk. C, rozvoz ovoce a zeleniny, Rožnov pod Radhoštěm

Náplň práce

- Řízení nákladního automobilu na MAN TGL 7.150
- Nakládka zboží (ovoce a zeleniny) ze skladu, většinou vše na paletách
- Rozvoz zboží k zákazníkům v okolí Rožnova pod Radhoštěm
- Vyložení zboží u zákazníka a přejímka zálohových obalů
- Částečný příjem objednávek od zákazníků a následné objednání zboží ve skladu

Požadavky

- Řidičské oprávnění sk. C, profesní průkaz
- Praxe v řízení nákladního automobilu
- Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- Manuální zručnost

Nabízíme

- Možnost dlouhodobého pracovního úvazku dle dohody nebo na OSVČ
- Nákladní automobil Man TGL 7.150
- Pouze ranní rozvoz ve všední dny (Po-Pá) zhruba do 10:00
- Krátká pracovní doba, cca 30h týdně, dle zručnosti
- Finanční ohodnocení se odvíjí dle tržby
- Jistotu stabilní firmy a pravidelné práce
- Krátké závozy v okolí Rožnova pod Radhoštěm

Další informace

Možnost i zkráceného úvazku nebo dočasné výpomoci / brigády.
Kontaktujte:
Radomír Kubáň
604 737 760

Informace o pozici

  • Radomír Kubáň
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm