Nabídka práce > Mzdová/ý účetní - Fakulta architektury ČVUT

Mzdová/ý účetní - Fakulta architektury ČVUT

Náplň práce

• Příprava podkladů pro mzdy a zpracování mezd
• Zpracování časových a osobních dat zaměstnanců v docházkových a mzdových systémech
• Vedení mzdové evidence a výkaznictví
• Kontrolní činnost podle pokynů a stanovených postupů
• Výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
• Statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd
• Měsíční reporty, statistiky nemocnosti apod.
• Zajištění odměňování různých skupin zaměstnanců podle stanovených pokynů a postupů
• Příprava a realizace roční závěrky
• Příjem, vyřízení a zúčtování reklamací mezd
• Zpracování a správa exekucí
• Výpočet srážek a odvodů
• Zajištění komunikace s oprávněnými institucemi (ČSSZ, ZP, FÚ, ÚP…)
• Vystavování potvrzení pro zaměstnance
• Roční zúčtování daně

Požadavky

• Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
• Praxe v oboru min. 3 roky
• Dokonalá znalost práce na PC
• Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita
• Znalost práce v systému EGJE (výhodou)
• Znalost AJ (výhodou)

Nabízíme

• Samostatnou a zodpovědnou práci
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Osobní příplatek, pololetní a roční odměny dle výkonu při plnění úkolů
• Přátelské prostředí
• 6 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Vlastní stravovací zařízení
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha – Dejvice

Další informace

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám stručný motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem na petra.prusova@fa.cvut.cz.

Fakulta architektury si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Informace o pozici

  • ČVUT v Praze - Fakulta architektury
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický (výhodou)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: viz nabízíme
  • Místo pracoviště: Fakulta architektury - ČVUT v Praze