Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ/KA TZB

ROZPOČTÁŘ/KA TZB

Náplň práce

Hledáte-li jenom teplé místečko v kanceláři, pak už dál číst nemusíte. Hledáme totiž člověka, který se nebojí vyjít do terénu, převzít dílčí zodpovědnost a chce si také vydělat slušné peníze.

• V oborech TZB se cítíte jak ryba ve vodě?
• Máte chuť navrhovat zajímavá technická řešení, která mají pro zákazníky smysl?
• Umíte tvořit rozpočty a cenové nabídky?
• Troufnete si na koordinaci a organizaci zakázek?
• Máte obchodního ducha a komunikace se zákazníky a investory je pro vás výzvou?
• Chcete být součástí zavedené rodinné firmy, jejímž krédem je smysluplná a užitečná práce?
Nebojte se, nebudete na to sám/sama. Spolupráce s Vaším šéfem a zkušenějšími kolegy bude intenzivní. Dostanete velmi dobré zaškolení, budete mít možnost naučit se odborné postupy. Váš zájem a chuť smysluplně tvořit uvítáme a oceníme.

Požadavky

Co u nás potřebujete:
• Minimálně ukončené SŠ vzdělání technického směru
• Znalost problematiky v oborech TZB, především pak topenářství, vodoinstalace, ideálně s drobným přesahem do oboru měření a regulace, chlazení, apod.
• Organizační schopnosti a časovou flexibilitu
• Chuť a ochotu převzít odpovědnost
• Schopnost komunikace se zákazníky i partnery mluvenou i psanou formou
• Výhodou je též zkušenost s řízením menšího počtu lidí

Nabízíme

U nás dostanete prostor ukázat co ve Vás je!
Velmi si vážíme dobře odvedené práce, za kterou Vás náležitě odměníme. Nabízíme zajímavou práci v prostředí rodinné firmy, jež je v oboru velmi dobře zavedenou značkou, nástupní plat ve výši 30-40tis Kč dle zkušeností, služební vůz, pracovní vybavení na velmi dobré úrovni. Po zapracování zaměstnanecké benefity. Možnost dodatečné odměny formou podílu na obratu firmy.

Další informace

Jsme malá česká firma působící na trhu od roku 2003. Zajišťujeme a zdokonalujeme vytápění bytových i rodinných domů, montujeme plynové kotelny, tepelná čerpadla, regulace a rozvody vody i plynu. Poskytujeme našim zákazníkům služby s vysokou úrovní odbornosti a odpovědnosti. V našem oboru bude vždy mnoho práce, a proto hledáme další posilu - šikovného kolegu/šikovnou kolegyni.

Informace o pozici

  • AllTech s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál, penzijní připojištění, služební vůz, odměny, dovolená navíc
  • Vhodné pro: pro absolventy alespoň SŠ technického směru
  • Místo pracoviště: Praha a Středočeský kraj