Nabídka práce > Specialista LPU

Specialista LPU

Náplň práce

Specialista likvidace pojistných událostí spolupracuje s mateřskou centrálou společnosti a má na starosti správu portfolia 500+ vozidel. Dokumentace nehod flotily a komunikace s pojistiteli HAV/POV. Samostatná pozice, reporting do zahraničí měsíčně.

The insurance claims specialist works with the company's parent headquarters and is in charge of managing a portfolio of 500+ vehicles. Documentation of fleet accidents and communication with casco / mtpl insurers. Independent position, reporting abroad monthly.

Požadavky

znalost práce s PC, anglický jazyk písmem (litevština výhodou)
základy znalosti pojiśténí motorových vozidel výhodou
vhodné i pro studenty, flexi doba

knowledge of working with a PC, written English (Lithuanian is an advantage)
Basic knowledge of motor vehicle insurance is an advantage
also suitable for students, flexi time

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci, příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Legal experts s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 8