Nabídka práce > IT technik

IT technik

Náplň práce

- Instalace, konfigurace a opravy PC, tiskáren, notebooků a jiných IT zařízení
- Správa MS Windows, kancelářských aplikací a ostatního SW
- Uživatelská podpora
- Spolupráce s ostatními kolegy IT týmu
- Spolupráce v projektových týmech

Požadavky

- Min. SŠ (vzdělání v oboru informační technologie výhodou)
- Velmi dobrá znalost MS Windows a MS Office
- Pokročilá znalost HW, SW
- Znalost sítí TCP/IP
- Základní znalost virtualizačních prostředí
- Znalost Active directory, MS Exchange a MS SQL Server výhodou
- Morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme

- jistota a stabilita zaměstnavatele
- práce v moderním a přátelském prostředí s důrazem na týmovou spolupráci
- bezplatné vzdělávání, osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele
- výborné mzdové podmínky
- týden dovolené navíc = 25 dní
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 6000 Kč ročně
- příspěvek na závodní stravování – cena obědového menu jen 35 Kč
- 10% sleva do lékárny a Centra zdraví
- 10% sleva na nákup v nemocničním bistru
- výhodný zaměstnanecký tarif od O2 i pro Vaši rodinu
- Cafeterie - široký výběr benefitů ve výši až 5000 Kč ročně
- finanční a dárková odměna za pracovní výročí
- společenské a kulturní akce pro děti i dospělé
- zdarma očkování proti chřipce
- zdarma nadstandardní pokoj v případě Vaší hospitalizace
- využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví
- bezplatný přístup do odborné knihovny
- zdarma parkování v areálu nemocnice

Další informace

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o pozici

  • Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Česká Lípa