Nabídka práce > ZKUŠENÝ MONTÉR KUCHYNÍ

ZKUŠENÝ MONTÉR KUCHYNÍ

Náplň práce

Montovat kuchyně.
Budeš pořád v pohybu.
Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším.
Pracovat budeš s nářadím Festool.
Budeš jezdit v dodávce do 3,5 t, na kterou stačí řidičák skupiny B.

Požadavky

POUZE Zkušeného montéra nebo truhláře.
Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. K zákazníkovi musíme všechny díly poctivě vynést. Prostě fitko v práci.
Měl bys být důsledný a spolehlivý. Za odvedenou práci totiž neseme odpovědnost.

Končíme, když je hotovo. Záleží na tom, jak nám to jde od ruky.
Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Když někdo potřebuje volno, musíme za něj zaskočit. Ale to samé můžeš čekat i Ty od nás.

Nabízíme

Výkonnostní prémie.
Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.
Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždycky.
Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.
Zapůjčení firemní dodávky zdarma.
Věrnostní volno a jubilejní odměny.
Dovolená 22 dní při nástupu, 23 po roce a 25 dní po dvou letech.

Další informace

Nastup ihned.

Informace o pozici

  • Bavaria Services s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CZ, DE (neni podminkou)
  • Plat: Nastupni 55.000kc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: DE; Mnichov Bavarsko