Nabídka práce > Obchodní referent/ka pro internetové obchody

Obchodní referent/ka pro internetové obchody

Náplň práce

• Komunikace se zákazníky
• Správa zákaznických objednávek
• Komunikace s dodavateli
• Správa dodavatelský objednávek
• Správa produktového portfolia
• Tvorba prezentačních a propagačních materiálů
• Monitorování a optimalizace výkonů jednotlivých e-shopů

Požadavky

• Pozitivní osobnost s obchodním prozákaznickým přístupem
• Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• Týmový hráč/ka, který/á dokáže také pracovat samostatně
• Organizační schopnosti, logické myšlení, schopnost analyzovat a vyřešit problém
• Schopnost učit se novým věcem a přizpůsobit se vyššímu pracovnímu nasazení
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office Word/Excel, atd.)
• Znalosti anglického jazyka slovem i písmem
• Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita, kreativita, loajalita

Nabízíme

• Zázemí stabilní rodinné firmy, která patří mezi lídry svého oboru
• Zajímavou a různorodou práci na HPP, která není stereotypní
• Individuální podporu profesního růstu
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Slevy na firemní výrobky
• Mzdu odpovídající znalostem a praxi uchazeče/ky

Informace o pozici

  • BRAVSON GROUP s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 25000-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hovorany 835, 696 12 Hovorany