Nabídka práce > Strážník/ce Městské policie Rosice

Strážník/ce Městské policie Rosice

Náplň práce

Ochrana a bezpečnost osob a majetku, dohled nad dodržováním pravidel občanského soužití, dohled nad dodržováním obecně závazných vyhlášek a nařízení obce, dohled nad bezpečností a plynulostí provozu na pozemních komunikacích, dohled nad dodržováním právních předpisů o ochraně veřejného pořádku, prevence kriminality v obci, dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích a odhalování přestupků, jejichž projednávání je v působnosti obce.

Požadavky

• státní občanství ČR,
• střední vzdělání s maturitní zkouškou,
• zdravotní způsobilost dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,
• věk minimálně 18 let,
• bezúhonnost v souladu s § 4a zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,
• spolehlivost v souladu s § 4b zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů.

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené,
• 4 dny indispozičního volna,
• stravenkový paušál,
• příspěvek na dovolenou,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• výhodné tarify mobilního operátora,
• MultiSport karta.

Další informace

Vybraní uchazeči budou podrobeni psychologickému posouzení způsobilosti a testu fyzické zdatnosti pro výkon funkce strážníka městské policie.
Termín nástupu: dle dohody (co nejdříve)
Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Do doby získání osvědčení pobírá čekatel plat odpovídající 5. platové třídě, po zařazení do přímého výkonu služby - 8. platová třída, platový stupeň dle započitatelné praxe.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1, 665 01 Rosice tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 14.06.2024.
Zásilku označte na obálce heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení - strážník MěP.“.
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefon, e-mail, datum a podpis uchazeče.
K přihlášce připojte:
- strukturovaný životopis,
- úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
- čestné prohlášení o bezúhonnosti dle ust. § 4 písm. a) zákona o obecní policii (ne starší tří měsíců),
- čestné prohlášení o spolehlivosti dle ust. § 4 písm. b) zákona o obecní policii (ne starší tří měsíců),

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené místo.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Bližší informace naleznete https://www.rosice.cz/volna-mista.

Informace o pozici

  • Městský úřad Rosice
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Rosice