Nabídka práce > Ocelář ,MZDA od 22.000kč čistého, zajímavé benefity, Možnost ubytování

Ocelář ,MZDA od 22.000kč čistého, zajímavé benefity, Možnost ubytování

Náplň práce

Informace o pracovním místě Pro našeho významného partnera v oboru strojírenství obsazujeme pozice Hutního oceláře ve Žďáru nad Sázavou. Nabízíme Vám ubytování v areálu společnosti. Náplň práce tvoří příprava tavby a vsázky. V případě zájmu volejte na naší pobočku do Ostravy nebo posílejte životopisy na uvedený email. Těšíme se na Vás! Požadujeme - ochotu pracovat na ve třísměnném provozu v rizikovém prostředí - manuální zručnost Nabízíme - práci na HPP ve stabilní společnosti - Mzda od 28 000,- Kč hrubého - pracovní dobu 7,5 hodiny denně - 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou