Nabídka práce > Všeobecná sestra do terénu - Tišnov

Všeobecná sestra do terénu - Tišnov

Náplň práce

• Práce na úvazek nebo na dohodu v malém a přátelském kolektivu v Tišnově
(v případě kratšího úvazku nebo dohody pracovat jen některé dny v týdnu)
• Pracovat v jednosměnném provozu bez nočních služeb
• Pracovat smysluplně a ošetřovat pacienty v jejich domácím prostředí
• Denně využívat Vaše zdravotnické zkušenosti

Požadavky

• Min. středoškolské zdravotnické vzdělání
• Praxi u lůžka minimálně 2 roky
• Schopnost týmové spolupráce i samostatné práce v domácí péči
• Zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Motivaci pracovat v charitní organizaci

Nabízíme

• Přátelskou atmosféru na pracovišti, kolegyně, které se Vám budou věnovat a pomohou Vám s adaptací v naší organizaci
• Přidat se k týmu Domácí zdravotní péče nebo Domácí hospicové péče dle Vašeho výběru
• Možnost vlastního rozvoje formou seberealizace a vzdělávání, které Vám uhradíme
• Služební vozidlo, notebook a telefon
• 5 týdnů dovolené a v případě potřeby 2 dny zdravotního volna, stravenky
• Zázemí stabilní organizace s dobrým pocitem, že Vaše práce je užitečná a má smysl

Informace o pozici

  • Diecézní charita Brno
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 25 dní dovolené, 2 dny sick days, stravenky
  • Místo pracoviště: Tišnov