Nabídka práce > Číšník/Servírka na večeře Pytloun Wellness Hotel Hasištejn****

Číšník/Servírka na večeře Pytloun Wellness Hotel Hasištejn****

Náplň práce

Je pro tebe práce koníčkem a rád/a komunikuješ s lidmi, řešíš výzvy, domluvíš se anglicky? Jsi komunikativní, flexibilní a nic Ti nezkazí úsměv na tváři? Pak hledáme právě Tebe! Jsme PYTLOUN HOTELS ryze česká, úspěšná a stále se rozvíjející společnost. Naše designové i tradiční hotely najdeš v Praze, Liberci, i v horských lokacích. Máme rádi nové věci a úhly pohledu. Ne vždy je cesta snadná a tak hledáme partnery do dobrodružství.

Pro naši hotelovou restauraci na Hasištejně u Chomutova hledáme kolegy na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA!

Hotel se nachází v obci Místo cca 15 min. autem od Chomutova. Je potřeba mít vlastní možnost dopravy - nezajišťujeme zaměstnanecké svozy a autobusy jezdí velice omezeně.

Co Tě čeká?

denní komunikace s hosty v češtině i angličtině (uvítáme i němčinu)

zpracování objednávek a obsluha hostů formou a la carte

příprava restaurace

servis a debaras

pracovní doba od cca 16:00 do pozdních večerních hodin (záleží na vytíženosti hotelu a restaurace)

Požadavky

Měl/a bys mít:

chuť učit se nové věci

výbornou znalost ČJ a komunikativní AJ (nebo NJ)

rád/a hodně práce (nudu ani stereotyp u nás nenajdeš)

příjemné vystupování

Nabízíme

Co za to?

práce, která Tě bude bavit

motivující finanční ohodnocení

zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, Multisportka, slevy na firemní produkty, zvýhodněné mobilní tarify aj)

firemní teambuildingy

možnost růstu v rámci společnosti

práci na krásném místě v Místě :)

Zaujali jsme Tě? Pak nám pošli svůj životopis. Těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

  • Pytloun Hotels Management s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina, Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Multisport karta, 25 dní dovolené
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Místo