Nabídka práce > Zaměstnanec/zaměstnankyně na pozici pracovníka v sociálních službách se zaměřením na kontaktní a terénní práci

Zaměstnanec/zaměstnankyně na pozici pracovníka v sociálních službách se zaměřením na kontaktní a terénní práci

Náplň práce

- Kontaktní a terénní práce s cílovou skupinou aktivních uživatelů drog

- výměnný program a poradenství v oblasti méně rizikového užívání drog a léčby závislostí

Požadavky

- Splnění odborné způsobilosti pracovníka v sociálních službách

- Vzdělání min. středoškolské

- Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

- Vyjasněný vztah k drogám

- Samostatnost, ochota se učit novým věcem, komunikativnost

- Elementární orientace v systému sociálních služeb

- plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- Zájem o cílovou skupinu

- Znalost práce na PC

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr – 1,00 úvazek

- Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a podle praxe

- Osobní ohodnocení po ukončení zkušební doby

- Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

- 25 dní dovolené

- Supervize, pravidelné vzdělávání v oboru

- Stabilní zázemí organizace s 25 letou historií

- Služební telefon

- Služební notebook

Další informace

Uchazeči o zaměstnání zašlou do 31. 4. 2023 svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu k.centrum@seznam.cz, druhé kolo výběrového řízení, kde budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor, bude probíhat v týdnu od 15. 5. 2023.

Informace o pozici

  • Krizové a kontaktní centrum "Pod slunečníkem" o. p. s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 22 000 - 26030
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dní dovolené navíc
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Opava