Nabídka práce > Pracovník v sociálních službách

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce

- přímá péče o klienty ve Středisku Víteček v Černošíně, v domácnostech klientů nebo
na jiných místech dle potřeby klientů (zejména v oblasti okresu Tachov a Cheb).
vedení související dokumentace
- jiné činnosti dle potřeby (např. úklid prostor střediska)

Požadavky

- odpovídající odborné vzdělání (sociální, zdravotnické nebo pedagogické) nebo
ochotu si vzdělání doplnit formou rekvalifikačního kurzu
- řidičský průkaz skupiny B a aktivní řízení (tzn. denně najet i 150 km v rámci směny)
- Výhodou jsou zkušenosti v oboru - dobrý zdravotní stav (práce je fyzicky i psychicky náročná)
- důležitá je hluboká osobní motivace, trpělivost a laskavost, pěkný vztah k dětem a lidem s postižením, seniorům
- flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci - ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu

Nabízíme

- mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a nasazeni
- bonusové prémie
- další vzdělávání v oboru

Informace o pozici

  • Středisko Víteček
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 28000,- až 33000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Černošín