Nabídka práce > Elektronik vývojář automotive

Elektronik vývojář automotive

Náplň práce

Hledáme zaměstnance, který se orientuje v elektrotechnických schématech kabeláže, má blízko k autům, ideálně má i základní znalosti CAD a praktické zkušenosti s výrobou nebo montáží kabeláží a elektronickými systémy ve vozidlech.

V naší firmě budete pracovat na samostatných zákaznických projektech ve spolupráci s dalšími odborníky firmy. Průběžně Vás doučíme a rozšíříme vaši kvalifikaci , vhodné i pro absolventy

Projekty jsou zaměřeny na vývojové a prestižní projekty automotive.

Požadavky

Povinnosti

8mi hodinová pracovní doba (variabilní dle typu projektu)

práce z domu, práce v kanceláři, práce na projektech u zákazníků v moravskoslezkém kraji.

Kvalifikace

VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru s orientací na elektroniku-autotroniku

Schonost se orienovat v elektrotechnických schématech

Základní orientace v automobilové elektronice

Výhodou základní znalosti CAD nebo ECAD

Výhodou praktické znalosti s instalací kabeláže ve vozidlech.

Výhodou je odborná způsobilost dle nař.vlády č.194 (dříve vyhláška 50)

Nabízíme

Nabízíme

Nadprůměrné finanční ohodnocení odpovídající odbornosti.

Variabilní pracovní dobu s měsíčním objemem odpovídajícícm 8hodinové době..

Práci na různorodých projektech vývojového charakteru.

Další informace

Informace o pozici

  • ENIX Motors s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: pro absolventy SŠ nebo VŠ, pracovníky schopné samostatné práce na projektech
  • Místo pracoviště: Ostrava